Par mums

Viss sākās ar mazu aizrautības sēkliņu divu jaunu dārznieku sirdīs

SIA Gartens ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kas tika dibināts 2001.gadā, taču pamatkomanda aizsāka darbību labiekārtošanas nozarē jau 1996.gadā. Kopš tā laika mēs esam viens no lielākajiem un nopietnākajiem teritoriju projektēšanas, labiekārtošanas un uzturēšanas uzņēmumiem Latvijā. Darbojamies arī ārzemēs.

Profesionāla komanda

Mūsu galvenā vērtība ir mūsu darbinieki, kas galvenokārt uzņēmumā strādā jau kopš dibināšanas un kuru pieredze un profesionalitāte ļauj mums būt starp līderiem pašvaldību teritoriju uzturēšanā, privātmāju dārzu ierīkošanā, kā arī publisko objektu teritoriju labiekārtošanā. Visi kopā lepojamies, ka savu darbu varam darīt ar mīlestību, kopā radam paliekošas vērtības un sprīdi pa sprīdim daram mūsu Latviju skaistu.

Uzticams partneris

Veiksmīgi sadarbojamies ar Latvijas lielākajiem būvniecības uzņēmumiem un esam iemantojuši labu reputāciju kā pieredzējuši profesionāļi, kvalitatīvi darbu veicēji un uzticami sadarbības partneri. No konkurentiem atšķiramies ar to, ka esam viena no lielākajām komandām un mūsu rīcībā ir ievērības cienīgs tehnikas vienību skaits, kas ir svarīgs priekšnosacījums termiņu ievērošanai un solījumu pildīšanai.

Mēs esam kompānija ar augstiem kvalitātes standartiem, kā arī atbildīgi izturamies pret apkārtējās vides aizsardzību un darba drošību.