Godelmann

Godelmann ir trīs paaudzēs ieguldīts un izkopts darbs, kas ļāvis kļūt par vienu no lielākajiem betona izstrādājumu ražotājiem Eiropā. Uzņēmums iegulda savu
laiku un enerģiju, uzlabojot betona bruģa produktu klāstu un kvalitāti, tādejādi nostiprinot savu stabilo pozīciju tirgū. Godelmann akmens laboratorijā strādā pie jaunām idejām, eksperimentējot ar jaunām izejvielām un izstrādājot jaunas receptes, lai klientiem piedāvātu plašāko un kvalitatīvāko produktu klāstu.

Godelmann saviem klientiem piedāvā vairāk kā 3 miljonu dažādu variāciju – krāsu, izmēru, virsmas apstrādes un produktu klāstu: betona bruģa segumu, fasādes un atbalsta sienu, pakāpienu, un citus betona izstrādājumus. Ikviens klients no šī plašā piedāvājuma klāsta spēs atrast sev vēlamo rezultātu.

Kopš 2018. gada Gartens ir kļuvis par Godelmann oficiālo pārstāvi Latvijā. Pēc realizētajiem projektiem, klienti ir sajūsmā par saņemto produktu kvalitāti un plašo produktu klāstu, kas ļāvis klientiem realizēt visas viņu idejas un vēlmes.

Lejupielādēt Godelmann katalogu

Sazinies ar mums

Einārs Tukišs: +371 29136973