Par mums

SIA Gartens tika dibināts 2001.gadā, taču pamatkomanda aizsāka darbību labiekārtošanas nozarē jau 1996.gadā. Kopš tā laika mēs esam viens no lielākajiem un nopietnākajiem teritoriju projektēšanas, labiekārtošanas un uzturēšanas uzņēmumiem Latvijā.

Mēs veiksmīgi sadarbojamies ar Latvijas lielākajiem būvniecības uzņēmumiem un esam iemantojuši labu reputāciju kā pieredzējuši profesionāļi, kvalitatīvi darbu veicēji un uzticami sadarbības partneri.

SIA Gartens galvenie darbības virzieni:
#Teritoriju labiekārtošana - publiskais un privātais sektors (tai skaitā ainavu arhitektūra, dažādu ceļu segumu būvniecība, visu veidu zālienu ierīkošana, jumtu dārzi, terases, un citi labiekārtošanas darbi).

#Teritoriju uzturēšana - pašvaldības teritoriju kopšana vasarā un ziemā, apstādījumu un parku uzturēšana, kā arī privātmāju dārzu kopšana

#Dārza tehnikas un komunālās traktortehnikas remonts un noma

#Labiekārtošanas produkcijas izplatīšana - augstākās kvalitātes labiekārtošanas materiāli no ražotāja (ekskluzīvs vācu uzņēmuma Godelmann bruģakmens, Romex Urbanscape jumta dārzu materiāli, ZANO ielu arhitektūrtas elementi un citi laviekārtošanas materiāli)

Mūsu galvenā vērtība ir mūsu darbinieki, kas lielākā daļa uzņēmumā strādā jau kopš dibināšanas un kuru pieredze un profesionālitāte ļauj mums būt starp līderiem pašvaldību teritoriju uzturēšanā, privātmāju dārzu ierīkošanā, kā arī publisko objektu teritoriju labiekārtošanā. Lepojamies, ka esam profesionāļi, strādājam kvalitatīvi, ievērojam termiņus un ar mīlestību radam paliekošas vērtības.

Mēs ticam, ka līdzīgi kā katrs cilvēks, kurš dzīvo mājā, tā katra māja dzīvo dārzā. Tā radies arī mūsu moto - Katra mājā dzīvo dārzā!

Mēs esam kompānija ar augstiem kvalitātes standartiem, kā arī atbildīgi izturamies pret apkārtējās vides aizsardzību un darba drošību, par ko liecina Starptautiskās sertifikācijas organizācijas apliecinājumi (ISO).